facebook

O nas

Jesteśmy młodym Klubem nastawionym na promocję sportu w każdej odmianie wśród dzieci i młodzieży. Służą temu wydarzenia sportowe organizowane przez nas jak Międzyszkolne Turnieje Wieloboju Sportowego, Turnieje Rugby 7, Międzyszkolne Turnieje Lekkoatletyczne. 

Najważniejszym naszym zadaniem jest prowadzenie szkolenia sportowego w sekcjach:

- podnoszenia ciężarów - zajęcia ogólnorozwojowe z elementami podnoszenia ciężarów adresowane do dziewcząt oraz chłopców od 7 roku życia

- rugby w odmianie siedmioosobowej (olimpijskiej) - zajęcia adresowane do dzieci od 9 roku życia

Nasi zawodnicy startują na zawodach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich w randze Mistrzostw Polski włącznie. O poziomie naszego szkolenia mówią wyniki osiągane w rywalizacji sportowej: w roku 2017 nasz zawodnik Dominik Kalinowski zdobył złoty medal Mistrzostw Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów a nasza drużyna rugby zakwalifikowała się do turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorów. Z każdym rokiem nabywamy doświadczenia a nasi zawodnicy rozwijają się wszechstronnie realizując jednocześnie swoje pasje sportowe, które nie wiążą się z żadnymi kosztami.

Zajęcia w naszym Klubie prowadzone są nieodpłatnie. Również wyjazdy na zawody, obozy sportowe a nawet zakup strojów sportowych pokrywamy ze środków pozyskiwanych od naszego sponsora - spółki Browary Regionalne Jakubiak a także środków przyznanych przez Urząd Miasta Ciechanów, Starostwo Powiatowe w Ciechanowie oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na treningi prowadzone w naszym Klubie.