facebook
   2016-05-10

Sukcesy naszych zawodników na Mistrzostwach Polski LZS

Za nami pierwsze sukcesy naszych zawodników w tym roku na dodatek w trakcie Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, które odbyły się w Zamościu. W kategorii do lat 15, Dominik Kalinowski zajął II miejsce, Kamil Cichowski zajął miejsce 6 a Rafał Sochaczewski – 7. Warto podkreślić, że i Dominik i Kamil w tej kategorii wiekowej będą startować również za rok. Najstarszy z naszych zawodników, Piotr Gortat zajął 7 miejsce w kategorii do lat 17 i za rok również będzie walczyć o lepszy wynik.
Był to pierwszy start na zawodach naszych zawodników w tym roku i trzeba podkreślić, że bardzo udany. Czekają nas kolejne tygodnie stałej, żmudnej pracy a w wakacje również obóz sportowy, który pozwoli naszym chłopcom wejść na jeszcze wyższy poziom.
Gratulacje należą się naszemu trenerowi Arkowi Smółka, który stale naszym zawodnikom podnosi poprzeczkę treningową, czego efekty mogliśmy zobaczyć na Mistrzostwach Polski LZS.